Wygraj walkę z cellulitem

usuwanie-cellulitu

11 stycznia 2018 • Medycyna estetyczna, Porady ogólne, Wszystkie • Wyświetleń: 1640

Cellulit jest problemem, z którym boryka się większość kobiet w różnym wieku. Powoduje go nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz zmiany w tkance podskórnej. Efektem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry, która w głębszym stadium może prowadzić nawet do bolesności.

Współczesne osiągnięcia kosmetologii z powodzeniem pomagają radzić sobie z tym problemem, oferując zabiegi wspomagające walkę z cellulitem.

Endermologia (http://leaclinic.pl/endermologia-krakow/)- wyszczuplanie poprzez masaż podciśnieniowy. Zabieg polegający na masowaniu ciała za pomocą urządzenia zaopatrzonego w głowicę wytwarzającą podciśnienie, co powoduje rozbicie lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz wyraźną poprawę stanu skóry, jej wygładzenie i ujędrnienie. Aby uzyskać efekty należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż zaleca się wykonanie min. 10 zabiegów w regularnych odstępach czasu.

Karboksyterapia (http://leaclinic.pl/karboksyterapia-krakow/), czyli podanie medycznego dwutlenku węgla. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na dwutlenek węgla. Śródskórna iniekcja tego gazu powoduje rozpad komórek, ich utlenienie a następnie wydalenie z organizmu jako produkt przemiany materii. W tym przypadku również zaleca się wykonanie serii zabiegów w określonych odstępach czasu.

Przedstawione metody należą do najczęściej wybieranych przez osoby dotknięte problemem cellulitu a zarazem najbardziej skutecznych. W połączeniu z regularną aktywnością fizyczną oraz przyswajaniem zwiększonej ilości płynów dają spektakularne efekty.

Tagi:, , ,

Komentarze są zamknięte!