Radiesse

skora-twarzy

30 maja 2014 • Skóra twarzy, Wszystkie • Wyświetleń: 1463

W ubiegłym tygodniu przechadzając się między drogeryjnymi półkami zwróciłam uwagę na te oznaczone 25+, 35+, 45+, 55+. Każda z nich upchana była od góry do dołu kremami za 20zł, 30zł a nawet 150zł. Łatwo więc przeliczyć ile przeciętna kobieta wydaje przez całe swoje życie na kremy przeciwzmarszczkowe. Jednak mało która z Pań zastanawia się nad faktyczną skutecznością zakupowanych specyfików. Rzucamy się w wir proponowanych produktów przez ekspedientki, polecanych przez znajomych, reklamowanych w telewizji kremów, a wracając z drogerii w torbie zamiast ładnej szminki czy najnowszych perfum mamy stos pudełek z kremami, które według zapewnień producentów mają zdziałać cuda.

Dlaczego o tym piszę? Bo zamiast wyrzucać pieniądze w kolejną obłudę warto zainwestować w coś, co naprawdę zapewni nam komfort wyglądu i widocznie poprawi kondycję skóry twarzy.

 

Radiesse – nowoczesny wypełniacz

Radiesse to kosmetyczny wypełniacz zmarszczek zatwierdzony przez FDA (Amerykański Federalny Urząd do rejestracji Żywności i Leków). Radiesse to dokładnie hydroksyapatyt wapnia (hydroksyapatyt występuje również w przyrodzie, jest także składnikiem zębów i kości), który służy do korekty głębokich zmarszczek i fałd wokół nosa i ust.

 

Jak wygląda zabieg Radiesse?

Sam zabieg nie wymaga większych przygotowań. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, nie uczula. Wstrzyknięty do tkanki podskórnej, daje natychmiastowy efekt zwiększenia objętości. Wiele osób pyta czy zabieg jest bolesny – zabieg wykonywany jest mikroigłą, przy której wprowadzeniu czujemy jedynie delikatne ukłucie. Lekarz, w celu zminimalizowania dyskomfortu związanego z zabiegiem dodaje w strzykawkę niewielką ilość preparatu znieczulającego. Tuż po wykonanym wypełnieniu pacjent może swobodnie wrócić do domu lub pracy. Jedyne skutki uboczne to lekkie zaczerwienienie, swędzenie lub opuchlizna, która może utrzymywać się przez kilka godzin.

 

Czego możemy spodziewać się po wykonanym zabiegu?

Nowoczesna korekta z użyciem wypełniacza Radiesse pozwala na wypełnienie głębokich zmarszczek, redukcję nowo powstałych, wymodelowanie obwisłych polików i powrót do naturalnych konturów twarzy. Nowa formuła uelastycznia skórę, poprawia jej ogólny wygląd, cera jest wygładzona i odświeżona. To idealna metoda na wyrzeźbienie owalu twarzy nawet w podeszłym wieku, w krótkim czasie i z długotrwałymi efektami. Jest to zatem metoda szybka, skuteczna i bezinwazyjna. Nie musisz wiec wierzyć w zbawienne działanie reklamowanych kremów przeciwzmarszczkowych – możesz skorzystać z tej nowoczesnej metody i cieszyć się piękną, młodo wyglądającą skórą twarzy.

 

Przeciwskazania do wykonania zabiegu:

  • Ciąża
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Infekcje skóry w miejscu wstrzykiwania preparatu

Więcej na temat zabiegu znajdziesz oczywiście na LeaClinic.pl

Komentarze są zamknięte!