Mezotrapia igłowa okolic oczu

1074000287_1c607a78bb_o

5 marca 2015 • Porady ogólne, Skóra twarzy, Wszystkie • Wyświetleń: 1788

Mezoterapia igłowa – okolice oczu

Zmarszczki, cienie pod oczami, opuchlizna i zmęczone spojrzenie – na pewno mówi wam to wiele. Jest na to jeden sposób – mezoterapia igłowa. Zapewne większość czytelników bloga miała okazję poczytać co nieco na temat mezoterapii igłowej całej twarzy jak i skóry głowy. Dzisiaj skupimy się na newralgicznym miejscu, w którym zmarszczki często nie dają za wygraną i szpecą naszą twarz, dodając przy tym dodatkowych lat.

Na czym polega?

Mezoterapia igłowa to jedna z najskuteczniejszych niechirurgicznych metod rewitalizacji skóry wokół oczu. Poprawia jej elastyczność, neutralizuje cienie i opuchliznę odzyskując przy tym zdrowy wygląd i blask. Innymi słowy, skutecznie opóźnia proces starzenia.

Po wywiadzie na temat zdrowia pacjenta , lekarz na 30 minut przed zabiegiem aplikuje na skórę poddaną mezoterapii maść znieczulającą. Sam zabieg polega na śródskórnym wstrzyknięciu niewielkich dawek substancji takich jak peptydy, witaminy bądź kwas hialuronowy (sposób dawkowania i i skład dostarczanych substancji dobiera lekarz wykonujący zabieg). Nakłucia wykonywane są z użyciem mikroigieł, które stymulują skórę do procesu regeneracji i syntezy kolagenu.

Skóra okolic oczu po zabiegu mezoterapii jest lekko zaczerwieniona i niewykluczone, iż może pojawić się obrzęk, który z czasem (zazwyczaj jest to kilka dni) ustępuje.

 

Jak często powtarzać?

Podczas pierwszej wizyty pacjent zostanie poinformowany o indywidualnym planie zabiegów. Zazwyczaj wykonuje się do 3 zabiegów w odstępie 2-3 tygodniowym, później zaś co 3 miesiące w celu podtrzymania efektów mezoterapii igłowej. Z reguły już po pierwszym zabiegu można zauważyć rezultaty :-).

 

Efekty:

*redukcja cieni pod oczami

*wygładzenie zmarszczek

*odmłodzenie

*zwiększenie elastyczności

*poprawa mikrokrążenia

 

Przeciwskazania:

  • ciąża oraz karmienie piersią,
  • stany zapalne skóry (opryszczka),
  • cukrzyca,
  • nowotwory,
  • zażywanie leków rozrzedzających krew,
  • alergia na składniki preparatu

 

Komentarze są zamknięte!