Mezoteriapia na cellulit

Cellulit

27 maja 2014 • Porady ogólne, Wszystkie • Wyświetleń: 2304

Z tym problemem walczy praktycznie każda kobieta na świecie – począwszy od matki czwórki dzieci, pani pracującej na gospodarstwie, bizneswoman aż po modelki z wybiegu. Każda z nas próbuje na różne sposoby poradzić sobie z pomarańczową skórką, którą fachowo nazywamy cellulitem. Problem, który na obecną chwilę dotyka 85% płci żeńskiej sprawia, że nasza skóra wygląda nieestetycznie, niezdrowo i dodatkowo zmniejsza atrakcyjność naszej figury.

 
Najpierw odpowiedzmy na pytanie jakie grzechy popełniasz : nie pijesz odpowiedniej ilości wody, w Twojej diecie jest zbyt dużo węglowodanów, siedzisz, zakwaszasz organizm. Podejmując walkę z nim bierzesz zatem pod uwagę nową dietę, więcej ruchu, wykluczenie pewnych nawyków. Dodatkowo spisujesz listę najlepszych kremów antycellulitowych, kupujesz masażery i specjalne gąbki do tarcia naskórka. Ale czy to na pewno odpowiedni kierunek? Tak, jeśli chcesz walczyć przez kilka, a może nawet kilkanaście miesięcy. Domyślam się jednak, że zależy Ci na czasie… a więc, co doradzamy ?

 
Mezoterapia igłowa – co to takiego i na czym polega?
Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda, która regeneruje i poprawia wygląd skóry, pomaga odzyskać jej blask oraz zdrowy wygląd. Mezoterapia igłowa dodatkowo, widocznie opóźnia efekty procesu starzenia skóry. Polega na śródskórnym wstrzyknięciu, na obszarze poddanym leczeniu, niewielkich dawek aktywnych substancji takich jak witaminy, kwas hialuronowy, peptydy, itd. Skład dostarczanych substancji jest indywidualnie dobierany do potrzeb pacjenta. Lekarz w gabinecie wykonuje serię nakłuć wykonywanych specjalnym zestawem mikroigieł, które prowadzą do stymulacji skóry i syntezy kolagenu.
Podczas pierwszej wizyty z pacjentem zostaje dobrany specjalny program leczenia wraz z ilością odbytych wizyt. Z reguły, wykonuje się 3 zabiegi co 2 – 3 tygodnie, a później 3 zabiegi co miesiąc. Końcowym etapem mezoterapii, jest zabieg podtrzymujący wykonywany co 3 – 6 miesięcy.

 
Wygląd skóry po zabiegu.
Tuż po wykonanym zabiegu mezoterapii na skórze mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia i obrzęki. Zaś po wszystkich zalecanych wizytach skóra jest odbudowana, odżywiona, bardziej elastyczna i napięta, cellulit jest widocznie zredukowany.
Przeciwskazania do wykonania zabiegu
• ciąża oraz karmienie piersią,
• stany zapalne skóry (opryszczka),
• cukrzyca,
• nowotwory,
• zażywanie leków rozrzedzających krew,
• alergia na składniki preparatu.

Komentarze są zamknięte!