Dzień Matki – podaruj jej radość!

Dzień Matki grafika

18 maja 2017 • Medycyna estetyczna, Wszystkie • Wyświetleń: 1574

Dzień Matki tuż, tuż… pamiętajmy aby podarować jej wyjątkowy prezent. To ona nas urodziła i włożyła wielki trud w wychowanie. Spraw aby 26 maja poczuła się wyjątkowo. Pomożemy Ci wybrać dla niej jak najlepszy prezent, który możesz jej wręczyć w formie bonu podarunkowego. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które z pewnością ucieszą każdą Mamę.

1.    Zabieg pielęgnacyjny przeznaczony do określonych potrzeb skóry

Skóra każdej kobiety zasługuje na odpowiednią pielęgnację. Możemy zaproponować zabieg nawilżający, rozjaśniający czy wygładzający skórę, zakończony masażem twarzy, który gwarantuje relaks i odprężenie.

2.    Zabieg z zakresu medycyny estetycznej

Naszą kolejną propozycją jest zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej. Która kobieta nie marzy o pięknych, pełnych ustach, wygładzonych zmarszczkach czy dogłębnie nawilżonej i elastycznej skórze przez długi czas? Każda Mama z pewnością się ucieszy z takiego prezentu.

3.    Plasma IQ- niechirurgiczny lifting powiek

A może warto pomyśleć o korekcji opadających powiek? Urządzenie Plasma IQ, bez użycia skalpela pozwala na zredukowanie wiotkiej skóry na powiekach. Pamiętajmy jednak, że po tym zabiegu nie można wystawiać skóry na promieniowanie słoneczne przez kilkanaście dni.

4.    Endermologia

Każda Mama chce mieć piękne, jędrne ciało. Pakiet zabiegów endermologii z pewnością pomoże jej się pozbyć niechcianego cellulitu i przygotuje na nadchodzące lato!

5.    Karboksyterapia

Seria zabiegów medycznym dwutlenkiem węgla umożliwi spłycenie drobnych zmarszczek w okolicy oka oraz spowoduje jej rozjaśnienie. Dodatkowo, karboksyterapią można działać na inne okolice ciała w celu redukcji tkanki tłuszczowej czy rozstępów.

Szczegółową ofertę można zobaczyć na LeaClinic.pl

Tagi:,

Komentarze są zamknięte!